ikon  

Gizlilik Politikamız

OpRisk Dergisi Gizlilik Politikası

Kişisel bilgilerinizin gizliliği bizim için önemlidir.
Site içerisinde paylaştığınız şahsi bilgileriniz, gizlilik ilkeleri ve kullanıcı sözleşmeleri belirlenen amaç ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Şahsi bilgiler, adres, telefon, e-posta, ad-soyad gibi kişiye özgü bilgiler gizli tutulacaktır.

Sitemizi üye olmadan da ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz, hangi tarayıcıyı kullandığınız ve bilgisayarınızın işletim sisteminin yanı sıra uygulama sürümü, dil ayarları ve size gösterilen sayfalar ile ilgili veriler gibi bazı belirli bilgileri toplayabiliriz. Mobil cihaz kullanıyorsanız mobil cihazınızı tanıtan verileri, cihaza özgü ayarlar ve özellikler ile enlem/boylam detaylarını da toplayabiliriz. Ayrıca mobil cihazda yüklü olan uygulamaların isimleri, açıklamaları ve kategorileri gibi uygulama tipleriyle ilgili verileri hesaplayabilir ve işleme tabi tutabiliriz. Bu bilgiler ile kimliğiniz anlaşılmasa dahi bunlar "kişisel" bilgi olarak sayılabilir. Ayrıca sosyal medya hizmetlerini kullandığınızda da sizinle ilgili bilgi alabiliriz.

Sosyal medyayı kendi hizmetlerimizi hem tanıtmak hem de geliştirmek için kullanıyoruz. opriskdergisi.com internet sitemize sosyal medya eklentilerini yerleştirdik. Butonlardan birine tıkladığınızda ve sosyal medya hesabınızla kaydolduğunuzda, bilgilerin sosyal medya sağlayıcısı ile paylaşılması ve iletişimde bulunduğunuz kişilerle paylaşılmak üzere sosyal medya profilinizde görüntülenmesi mümkündür.

İlaveten, opriskdergisi.com farklı sosyal medya sitelerinde hesapları koruyarak ve sosyal uygulamalar sunarak sosyal medyayı kullanmaktadır. Bu sosyal medya servisleri opriskdergisi.com ile bilgi paylaşmanıza olanak verebilir. Bir sosyal medya uygulaması ile kayıt olduğunuzda, size hangi bilgilerin opriskdergisi.com ile paylaşılacağı söylenecektir. Bizle paylaşılmasını seçtiğiniz bilgiler sosyal medya profilinizde bulunan temel bilgileri, e-posta adresinizi, durum güncellemelerinizi ve arkadaş listenizi içerebilir. opriskdergisi.com servislerine sosyal medya hesaplarınızla giriş yapmanızı da sağlayabiliriz. Sosyal medya sağlayıcınız bu gibi durumlarda verilerinizi nasıl kullandıkları ve işledikleri konusunda size bilgi verecektir.
 
Toplanan bu kişisel bilgileriniz;
 

 • Bireysel ihtiyaçlarınıza daha iyi cevap vermek ve kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla lokal ofislerimiz ile global müşteri hizmetleri personelimiz ile paylaşmak,

 

 • ​Sitemizde kullanıcı hesabını en iyi şekilde kullanmanızı sağlamak,

 

 • ​Konuk değerlendirmesi yazmanızı teklif etmek,

 

 • ​Benzer ürün ve hizmetler hakkında size haberler ve bülten göndermek suretiyle yasaların izin verdiği ölçüde pazarlama faaliyetleri yürütmek (dilediğiniz zaman pazarlama amaçlı ileti ve haberleşmelerden çıkabilir, üyeliğinizi kaldırabilirsiniz),

 

 • ​Bizimle paylaştığınız bilgilere göre, internet sitemiz, mobil uygulamalar ve sosyal medya siteleri gibi üçüncü parti internet sitelerinde size özel kişiselleştirilmiş fırsatlar sunmak, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel kampanyalar kurgulamak,

 

 • ​Sadece sizin rızanızla bilgilerinizi pazar araştırmasında kullanmak,

 

 • Dolandırıcılığın tespit edilmesi ve önlenmesi (Fraud detection and prevention) amacıyla kullanmak,

 

 • ​Hizmetlerimizin geliştirilmesi amacıyla kişisel bilgileri analitik ve istatistiksel amaçlarla, hizmetlerimizi geliştirmek, kullanıcı deneyiminin kalitesini artırmak ve hizmetlerimizin kalitesini ve fonksiyonelliğini geliştirmek,

amacıyla sadece opriskdergisi.com internet sitesi, mobil uygulamaları ve ortaklarının internet siteleri ile sosyal medya gibi diğer online platformlar bünyesinde kullanılmaktadır.
 
opriskdergisi.com kişisel bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Bu kısıtlama, web sitemizi işletirken, işlerimizi yürütürken veya size hizmet sağlarken bize yardımcı olan güvenilir üçüncü tarafları içermemektedir, ancak bu taraflar bu bilgileri gizli tutmayı kabul etmişlerdir. Ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Ancak, kişisel olmayan ziyaretçi bilgileri pazarlama, reklam ya da diğer kullanımlar için diğer taraflara sağlanabilir.

Bazen, bizim takdirimize olmak üzere, web sitemizde üçüncü taraf ürünlerini veya hizmetlerini dahil edebiliriz veya sunabiliriz. Bu üçüncü taraf siteleri farklı ve bağımsız gizlilik politikalarına sahiptir. Bu nedenle, bu sitelerin içeriği ve faaliyetleri için hiçbir sorumluluk veya yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Bununla birlikte, sitesinin bütünlüğünü korumaya ve bu siteler hakkındaki herhangi bir geri bildirimi karşılamaya çalışırız.

COPPA (Çocukların Çevrimiçi Gizliliği Koruma Yasası) hükümlerine uygun olarak hareket etmekteyiz ve 18 yaşın altındaki hiç kimseden bilgi toplamamaktayız. Web sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizin tümü en az 18 yaşında olan veya daha büyük olan kişilere yöneliktir. Herhangi bir hizmetimizin kullanımına bir ebeveyn ya da vasinin geçerli rızası ile izin verilmektedir.

Web sitemizin üyelere mahsus kullanım şartlarını ve sorumluluk sınırlarımızı www.opriskdergisi.com adresinden öğrenebilirsiniz.

Eğer gizlilik politikamızı sitede yayınlamak suretiyle değiştirmeye karar verirsek, aşağıdaki Gizlilik Politikası değişiklik tarihini güncelleyeceğiz.Bu politika en son 15/12/2014 tarihinde güncellenmiştir.

Bize Ulaşın
Bu gizlilik politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa aşağıdaki bilgileri kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz:
 
OpRisk Dergisi
FORS Kurumsal Risk Yönetimi Hizmetleri Ltd.Şti.
Barbaros Bulvarı, Serencebey Yokuşu, Fırat İş Hanı No: 1 Kat: 4 Daire: 31
Beşiktaş / ​İSTANBUL 34349
Tel: +90 212 327 63 72
Web: http://www.opriskdergisi.com

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Giriş
Giriş Yap
Yeni şifre gönder